Novinky a zmeny v tokijskej One Piece veži

Túto sobotu, 21. apríla sa v tokijskej One Piece veži začnú meniť a pridávať nové atrakcie. Mimo toho, kvôli novej sérií živého predstavenia, park bude dopĺňať svoju Log galériu a jednu z atrakcií.


One Piece atrakcia naživo
V minulosti sa živé predstavenie menilo každý rok, ale súčasná, v poradí už tretia atrakcia PHANTOM bude pokračovať ďalej. Dej ostane rovnaký, avšak ilúzie, ktoré uvidia Slamáci budú odlišné a ukážu sa v nich nové postavy ako napríklad Perona, Smoker, Tashigi, Cavendish a Ivankov.Log galéria
Log galéria vstupuje do svojej 4. série! Tento raz bude mať tému "Nepriatelia". Môžete očakávať, mnohé pamätné scény, v ktorých účinkovali hlavní záporáci zo sveta One Piece.

(fotka hore z poslednej série "Slzy")

 
Luffyho nekonečné dobrodružstvo
V Luffyho nekonečnom dobrodružstve bude premietaná nová animácia. Dej animácia bude mať originálny príbeh odohrávajúci sa na ostrove Tongari a budú v ňom Luffy, Zoro a Sanji, ktorí budú bojovať v súboji jeden na jedného proti Lawovi, Fujitorovi a Sentoumarovi.Tongari obchod
Do Tongari obchodu pribudnú nové položky. Veľká taška na zaviazanie, ktorá obsahuje uterák, gumený náramok a odznak. K dispozícií bude deväť typov (Luffy, Zoro, Usopp, Sanji, Nami, Chopper, Ace, Law a Sabo) a budú stáť 3000 yenov (22,59 €).


Komentáre